Ana Sayfa

Firma Profili

Bayrak-Flama Direği

Aydınlatma Direği

Kamera Direği

İletişim

 
.::. Firma Profili .::.
 

SELEŞLER; Bayrak direkleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamız;

Bayrak direkleri, kamera direkleri, aydınlatma direkleri ve mobesa kamera direklerinin imalat montaj işlerinde komple çözümler sunmaktadır.

Ürün satışımızda ve  işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.
 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Biz; imalatını,  montajını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

 
SELEŞLER GRUP